Kadıoğlu Sucuk

1500₺ üzeri ücretsiz kargo

İade ve Değişim

Yanlış gelen ürün için, bize info@kadioglusucuk.com adresine sipariş numaranızla birlikte eposta gönderiniz ya da +90 542 342 96 85 nolu whatsapp hattına bildiriniz. Daha sonra ürünü faturanız ile beraber en yakın MNG Kargo ofisine teslim ederek aşağıda bulunan iade adresimize ücretsiz olarak yollayınız.

Ticari Ünvan: Kadıoğlu Et ve Süt Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Fatih Mah 5.Toptancı Sokak No:8/A Uşak

Ürününüz teslim alındığında e-mail ile bilgilendirileceksiniz ve iade kabul edildiğinde siparişte kullandığınız ödeme metodu kullanılarak geri ödemeniz gerçekleştirilecektir.

Ürün iade istekleri Tüketicinin Korunması Kanunu ve Yönetmeliği hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.
Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur. 
İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektirİadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.