Kadıoğlu Sucuk

1500₺ üzeri ücretsiz kargo

Kullanım Koşulları

Son güncellenme: 03/10/2021

Sevgili ziyaretçimiz, lütfen kadioglusucuk.com web sitemizi ziyaret etmeden önce işbukullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Siteye erişiminiztamamen bu sözleşmeyi kabulünüze ve bu sözleşme ile belirlenenşartlara uymanıza bağlıdır. Şayet bu sözleşmede yazan herhangibir koşulu kabul etmiyorsanız, lütfen siteye erişiminizi sonlandırınız.Siteye erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde, koşulsuz ve kısıtlamasız olarak,işbu sözleşme metninin tamamını kabul ettiğinizin, tarafımızca varsayılacağınılütfen unutmayınız.

kadioglusucuk.com web sitesi Kadıoğlu Et ve Süt Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. tarafından yönetilmekte olup, bundan sonra SİTE olarak anılacaktır.İşbu siteye ilişkin Kullanım Koşulları, yayınlanmakla yürürlüğe girer.Değişiklik yapma hakkı, tek taraflı olarak SİTE’ye aittir veSİTE üzerinden güncel olarak paylaşılacak olan bu değişiklikleri,tüm kullanıcılarımız baştan kabul etmiş sayılır.

Gizlilik

Gizlilik, ayrı bir sayfada, kişisel verilerinizin tarafımızcaişlenmesinin esaslarını düzenlemek üzere mevcuttur. SİTE’yi kullandığınız takdirde,bu verilerin işlenmesinin gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştiğinikabul edersiniz.

Hizmet Kapsamı

Kadıoğlu Et ve Süt Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak, sunacağımız hizmetlerin kapsamını ve niteliğini, yasalarçerçevesinde belirlemekte tamamen serbest olup; hizmetlere ilişkin yapacağımızdeğişiklikler, SİTE’de yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

Telif Hakları

SİTE’de yayınlanan tüm metin, kod, grafikler,logolar, resimler, ses dosyaları ve kullanılan yazılımın sahibi(bundan böyle ve daha sonra “içerik” olarak anılacaktır) Kadıoğlu Et ve Süt Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. olup,tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın site içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanmasıkesinlikle yasaktır.

Genel Hükümler

  • Kullanıcıların tamamı, SİTE’yi yalnızca hukuka uygun ve şahsiamaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına tecavüzteşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağınıtaahhüt eder. SİTE dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki,hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. İşbu iş veeylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabileceklerizararlardan dolayı SİTE’nin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.
  • SİTE’de mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak içinelimizden geleni yapmaktayız. Lakin gösterdiğimiz çabaya rağmen,bu bilgiler, fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir, birtakımfarklılıklar olabilir. Bu sebeple, site içerisinde yer alan bilgilerindoğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca, açık veya zımni, herhangibir garanti verilmemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır.
  • SİTE’de üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri tarafımızcabilinmeyen diğer web sitelerine, uygulamalara ve platformlara köprüler(hyperlink) bulunabilir. SİTE, işlevsellik yalnızca bu sitelere ulaşımısağlamakta olup, içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.
  • SİTE’yi virüslerden temizlenmiş tutmak konusunda elimizden geleniyapsak da, virüslerin tamamen bulunmadığı garantisini vermemekteyiz.Bu nedenle veri indirirken, virüslere karşı gerekli önlemi almak, kullanıcılarınsorumluluğundadır. Virüs vb. kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerinsebep olabileceği zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.
  • SİTE’de sunulan hizmetlerde, kusur veya hata olmayacağına ya dakesintisiz hizmet verileceğine dair garanti vermemekteyiz. SİTE’ye vesitenin hizmetlerine veya herhangi bir bölümüne olan erişiminizi öncedenbildirmeksizin herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

SİTE’nin kullanımından doğan zararlara ilişkin sorumluluğumuz, kast ve ağır ihmal ile sınırlıdır.Sözleşmenin ihlalinden doğan zararlarda, talep edilebilecek toplam tazminat,öngörülebilir hasarlar ile sınırlıdır. Yukarıda bahsedilen sorumluluk sınırlamalarıaynı zamanda insan hayatına, bedeni yaralanmaya veya bir kişinin sağlığına gelebilecekzararlar durumunda geçerli değildir. Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda,gecikme, ifa etmeme veya temerrütten dolayı, herhangi bir tazminat yükümlülüğümüzdoğmayacaktır.

Uyuşmazlık Çözümü: İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasındandoğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır;Uşak Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.